Jakie kurtki zimowe są teraz w modzie?

Wiemy, jak trudno jest śledzić trendy w modzie, kiedy nie ma jeszcze nawet lata, ale pora roku i pogoda nie są wymówką dla bycia nieprzygotowanym. Kurtki zimowe wchodzą w modę, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci przygotować się na nowe trendy.

Starając się ułatwić Ci sprawę, postanowiliśmy skupić się na koncepcji warstwowości. Ponieważ temperatury spadają coraz niżej, będziesz potrzebować sposobu na utrzymanie ciepła, który nie wymaga noszenia całej szafy naraz. Warstwowość oznacza, że pewne materiały będą bardziej pomocne niż inne.

Zanim przejdziemy do tkanin, porozmawiajmy o materiałach, które wcale nie są pomocne: futro. Podczas gdy niektórzy ludzie nadal nalegają na noszenie futrzanych płaszczy, jakby żyli w latach 60-tych (lub wcześniej), większość fashionistek pozbyła się tej praktyki. Nie dość, że futro jest drogie, to jeszcze jest niezwykle okrutne dla zwierząt. Jeśli chcesz mieć puszysty wygląd bez kupowania kawałka wykonanego z martwych zwierząt, polecamy przyjrzeć się sztucznemu futru. Sztuczne futro jest stosunkowo niedrogie i również wygląda świetnie!

Więcej na joysy.pl