źródł: pixabay.com/annafill28

Jak wybrać dodatki do sukni ślubnej?

Akcesoria są ważne dla sukien ślubnych. Może sprawić, że twoja suknia ślubna będzie znacznie piękniejsza i bardziej atrakcyjna. Tutaj wyjaśnimy, jak wybrać akcesoria do sukni ślubnej.

  1. Wybierz akcesoria w zależności od kształtu twarzy. Jeśli masz okrągłą twarz, to należy użyć akcesoriów, takich jak kolczyki z dużymi wisiorkami, a jeśli masz kwadratową twarz, to należy użyć akcesoriów, takich jak kolczyki z małymi wisiorkami.
  2. Wybierz odpowiedni kolor dla swoich akcesoriów. Oprócz wyboru odpowiedniego kształtu twarzy, ważne jest również, aby wybrać odpowiedni kolor dla swoich akcesoriów. Jeśli masz ciemny odcień skóry i brązowe oczy, to powinieneś używać akcesoriów w złotych lub srebrnych kolorach; jeśli masz jasny odcień skóry i niebieskie oczy, to powinieneś używać akcesoriów w białych lub różowych kolorach; jeśli masz oliwkowy odcień skóry i czarne oczy, to powinieneś używać akcesoriów w czarnych lub brązowych kolorach.
  3. Wybierz odpowiednie materiały dla swoich akcesoriów na podstawie stylu swojej sukni ślubnej. Jeśli suknia ślubna jest styl casual z tkaniny koronki, a następnie długie kolczyki perłowe są odpowiednie; jeśli suknia ślubna jest styl vintage z tkaniny satynowej, a następnie długie kolczyki diamentowe są odpowiednie. Polecamy Ci portal polishly.pl