źródło: pixabay.com/LisaLiza

Sprawdź, jakie buty będą pasować do sukienki midi

Nie jest tajemnicą, że buty mogą zrobić lub zniszczyć strój. Jeśli kobieta ma na sobie odpowiednie buty, może łatwo wyglądać świetnie. Jednakże, jeśli kobieta nosi złe buty, może wyglądać mniej korzystnie. Jednym z najważniejszych aspektów sukienki midi jest świadomość, jakie buty nosić z nią. Jako jeden z najnowszych trendów mody, sukienki midi zostały zauważone wszędzie w ostatnich latach. Są wygodne i łatwe do sparowania z różnymi rodzajami butów.  Modowe treści znajdziesz na clothy.pl

Oto kilka wskazówek, co nosić z sukienką midi:

  • Spójrz na długość swojej sukienki.
  • Wybierz wysokość obcasa, który nadal będzie komplementować długość sukni, dodając jednocześnie trochę wizualnej równowagi do ogólnego wyglądu. 
  • Rozważ, czy chcesz but z paskiem lub bez – pasek będzie trzymać stopę w miejscu, ale może sprawić, że chodzenie trudniejsze, podczas gdy idąc strapless będzie czuć się mniej bezpiecznie i sprawiają, że trudniej w nich chodzić, ale daje więcej opcji dla stylów chodzenia. 
  • Zawęź swoje opcje na podstawie kolorów, które są komplementarne (tj. kolory, które wyglądają dobrze obok siebie), kolory, które są naprzeciwko siebie na kole kolorów (tj. kolory, które nie wyglądają dobrze razem) i kolory, które są trzeciorzędne (tj. kolory, które nie są bezpośrednio naprzeciwko siebie na kole kolorów).