Samochody renault

Samochody Renault są mocne i wytrzymałe. Są również dobre dla kierowców, którzy chcą poczuć moc jazdy. Renault był jednym z pierwszych producentów samochodów, który w pełni wykorzystał SUV-a. Renault Sandero był pierwszym SUV-em, który wszedł do produkcji w 2008 roku. Po nim pojawiły się Corsa, Clio, Megane i wiele innych modeli Renault, w tym SUV Koleos.

Renault to obecnie komfortowe i luksusowe samochody. Renault działa w branży motoryzacyjnej od ponad 100 lat. Posiada sieć ponad 1500 dealerów w całej Europie i Azji. Firma Renault została założona w 1898 roku i ma siedzibę we Francji, a jej globalna siedziba znajduje się niedaleko Paryża we Francji. Renault jest częścią koncernu samochodowego Nissan Motor Corporation od 1999 roku i wspólnie pracują nad rozwojem nowych technologii dla pojazdów.

Renault było pierwszą firmą motoryzacyjną, która wprowadziła pojazdy bez kierowcy, które zostały zaprezentowane na targach CES 2016 w Las Vegas. Renault to francuski producent samochodów, który działa od 1899 roku. Samochody Renault były używane w wyścigach Formuły 1, Le Mans i Indy.

Firma samochodowa Renault zajmuje się produkcją samochodów od początku XX wieku. Została założona przez Louisa Renault w 1899 roku i ma siedzibę w Boulogne-Billancourt we Francji. Firmą nadal zarządzają potomkowie Louisa Renault, a jej obecnym dyrektorem generalnym jest Carlos Ghosn

Samochody Renault są wykonane tak, aby wyglądały elegancko i stylowo – dokładnie to, czego dzisiejsze społeczeństwo potrzebuje więcej. Są również znane z tego, że są wygodne, bezpieczne i niezawodne, dlatego tak wiele osób kupuje je każdego dnia.