Dom

Oświetlenie Philips

Źródło: https://alkan.pl/

Czym wyróżnia się oświetlenie Philips?

Oświetlenie Philips można optymalnie dopasować do stylistyki aranżacyjnej pomieszczeń, a także stylu życia domowników. Wybór odpowiednich produktów oraz ich umiejętne połączenie sprawi, że każde pomieszczenie stanie się przytulne, funkcjonalne oraz inspirujące. Takie rozwiązanie pozwala na efektywne wykorzystanie wielu warstw światła, które w jednym wnętrzu stosować można samodzielnie lub wspólnie. W obu przypadkach da się uzyskać wyjątkowo estetyczne, a przy tym praktyczne i wygodne w obsłudze oświetlenie.

Światło ogólne, zadaniowe i akcentujące

Oświetlenie ogólne stanowi podstawę nowocześnie zaprojektowanego systemu. W ofercie marki Philips znajdziesz wiele produktów, które równomiernie rozświetlają całą przestrzeń. Oprawy i źródła tego typu korzystają ze światła rozproszonego.

Inne urządzenia odpowiadają za drugą warstwę, czyli oświetlenie zadaniowe. Emitują one bezpośrednie i skupione światło, które okazuje się nieocenione podczas pracy, czytania, gotowania oraz wykonywania innych czynności. Oświetlenie zadaniowe doskonale sprawdza się do rozjaśniania powierzchni roboczych, takich jak biurka, blaty kuchenne oraz inne obszary wymagające dodatkowego światła.

Za pomocą produktów Philips można też dodatkowo uatrakcyjnić wnętrze. Taką funkcję spełnia oświetlenie akcentujące, które koncentruje uwagę na detalach architektonicznych, dziełach sztuki oraz innych przedmiotach. W każdym pomieszczeniu wykorzystać można nawet kilka warstw światła. Produkty Philips pozwalają na regulowanie poziomu naświetlenia na ciemniejsze lub bardziej nastrojowe, dzięki czemu całą aranżację zaplanować da się jeszcze bardziej funkcjonalnie i komfortowo.