Dom

Konsola szklana glamour

Chcesz wprowadzić świeżość do swoich wnętrz? Myślisz o małym przemeblowaniu? Postaw na najnowsze trendy i za pomocą paru elementów wnętrzarskich, zmień swoje pokoje nie do poznania! Konsola szklana glamour to obecnie jeden z bestsellerowych hitów. Polecana jest przede wszystkim do salonów i sypialni w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Jednak dobrze sprawdzi się również jako dodatek do pokoju wejściowego.

Urządzanie domu nie jest łatwym zadaniem. W trakcie przygotowań musimy się upewnić, czy zachowaliśmy spójność estetyki w każdej z przestrzeni. Oczywiście, ostatnio modne jest łączenie stylów meblowych ze sobą, w celu stworzenia w pełni oryginalnej wizji. Należy jednak pamiętać, że tak, jak niektóre rozwiązania wręcz perfekcyjnie do siebie pasują, tak inne okażą się zupełnie do siebie nieprzystające. Konsola szklana glamour wyróżnia się na tle innych produktów wysoką funkcjonalnością. Elegancji nadają jej szklane elementy, które idealnie odnajdą się w mieszkaniach zaaranżowanych w prostym stylu. Natomiast szklane powierzchnie nie sprawdzą się zbyt dobrze w przypadku pomieszczeń zaaranżowanych w stylu klasycznym czy rustykalnym.

Szklane elementy konsoli glamour nadadzą twojemu mieszkaniu chłodnych wibracji. Jeśli nie chcesz utrzymać estetyki mieszkania w zbyt zimnej formule, rozświetl wnętrza za pomocą dodatków. Mogą to być małe kolorowe gadżety, lustra w drewnianej oprawie, obrazy, grafiki, plakaty lub – najbardziej polecane – rośliny. Kwiaty (nie muszą być żywe) nadadzą życia salonowi oraz sypialni i sprawią, że będziemy chcieli przebywać w tych pomieszczeniach jak najdłużej.